Dwa dni emocji. Rusza Rajd Nadwiślański

W sobotę, 9. czerwca rozpocznie się rywalizacja na odcinkach specjalnych Rajdu Nadwiślańskiego, trzeciej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Dwudniową walkę otworzy miejski odcinek w centrum Puław. Pierwsza załoga pojawi się na starcie chwilę po 14:00.

Rajd Nadwiślański, pomimo krótkiej historii, uznawany jest za jedną z najbardziej interesujących imprez w sezonie. Szybkie, ale także techniczne odcinki specjalne i kompaktowy harmonogram sprawiają, że zawody organizowane przez Automobilklub Polski są wysoko oceniane zarówno przez zawodników jak i kibiców.
W tym roku baza rajdu wraca do Puław, strefa serwisowa została zlokalizowana na terenie Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Właśnie tu kibice mogą z bliska przyjrzeć się najlepszym kierowcom i ich samochodom, a także pracy mechaników.

„Wszystko zapięte jest na ostatni guzik, jestem przekonany, ze czekają nas dwa dni emocjonującej i ciekawej rywalizacji. Zapraszamy kibiców na trasy odcinków specjalnych, a także do Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego” – mówi dyrektor Rajdu Nadwiślańskiego, Daniel Siemczuk.

Rajd Nadwiślański potrwa dwa dni, meta zaplanowana jest na niedzielne popołudnie. Jako lider cyklu RSMP do Puław przyjeżdża Jakub Brzeziński, który o zaledwie 2 punkty wyprzedza Grzegorza Grzyba.