Emocjonująca niedziela i ceremonia mety w Puławach

Niedzielne odcinki specjalne Rajdu Nadwiślańskiego przeniosą załogi oraz kibiców na południowy wschód od Puław. Drugi etap rajdu to cztery próby, ceremonia mety została zaplanowana na 15:30.

Cztery niedzielne odcinki mają łączną długość blisko 70 kilometrów, ale podobnie jak podczas sobotniej rywalizacji, zostały zlokalizowane w niewielkiej odległości. OS7 i OS9 (Józefów) oraz OS8 i OS10 (Urzędów) dzieli zaledwie kilka minut jazdy samochodem, co znacznie ułatwi obserwowanie poczynań załóg walczących na trasach Rajdu Nadwiślańskiego.

Pierwszy odcinek startuje o godzinie 10:00, o poranku kibice będą więc mieli wystarczająco dużo czasu, by dotrzeć w najbardziej dogodne i interesujące miejsca.

OS Urzędów to najdłuższa próba rajdu, licząca prawie 22 kilometry, pełna szybkich sekcji, ale także trudnych, technicznych fragmentów. To także odcinek, który zakończy zmagania na trasach Rajdu Nadwiślańskiego i zdecyduje o jego końcowych wynikach. Ostatni akt tegorocznej walki o kolejne punkty RSMP rozpocznie się o 13:20.

Po ostatnich przejazdach zapraszamy ponownie do Puław, na ceremonię mety i wręczenia nagród.

„Jestem przekonany, że w tym roku, podobnie jak w minionych latach, czeka nas wiele emocji i walka do ostatnich metrów. Liczymy także na obecność kibiców, zarówno na trasach odcinków, jak i na ceremoniach startu i mety Rajdu Nadwiślańskiego. W tym roku impreza odbędzie się w czerwcu, mamy zatem nadzieję, że pogoda będzie sprzyjała aktywnościom na świeżym powietrzu. Zapraszamy!” – podsumowuje dyrektor Rajdu Nadwislańskiego, Daniel Siemczuk.