Miejski odcinek w relacji on-line

W sobotę, 30 września centrum Lublina zamieni się w trasę odcinka specjalnego. O godzinie 18:15 ruszy rywalizacja na OS Arena Lublin.
Światła reflektorów, ryk silników i zapach benzyny – to coś, co rajdowi fani lubią najbardziej. Widowiskowy odcinek specjalny będzie zwieńczeniem sobotniej walki o cenne sekundy piątej rundy Inter Cars RSMP – Rajdu Nadwiślańskiego. Na trasie przejazdu samochodów spodziewamy się wielu rajdowych entuzjastów, ale zapraszamy gorąco także wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją znajomość z tą dyscypliną sportu. Jedno jest pewne – emocji nie zabraknie!

Dla tych, którzy nie zdecydują się na obserwowanie zmagań kierowców na lubelskich ulicach, mamy gotowe alternatywne rozwiązanie – już od 18:18 na stronie lubelska.tv będziecie mogli śledzić bezpośredni przekaz z trasy miejskiego odcinka. Dzięki przekazowi on-line nie ominie Was nawet sekunda rajdowej rywalizacji! <link do relacji>

Tym, którzy ustawią się wzdłuż trasy, przypominamy o zasadach bezpieczeństwa, szczególnie istotnych w czasie krętych, technicznych, miejskich odcinków, gdzie publiczność obserwuje samochody z odległości zaledwie kilku metrów. Wskazówki i zalecenia znajdziecie na rajdowej stronie w dziale KIBICE.